Top menu

Wiosenna konferencja pod patronatem NECROEXPO

Etyka zawodowa przy świadczeniu usług cmentarno-pogrzebowych
Konferencja Zarządców i Administratorów Cmentarzy  odbędzie się po raz szósty od 23 do 25 kwietnia 2012 roku tym razem w Łodzi.
Czytaj więcej

Uroczyste otwarcie Krematorium PRUSZKÓW

W mroźne acz słoneczne popołudnie 3 lutego 2012 roku oficjalnie rozpoczęło działalność Krematorium PRUSZKÓW należące do Mariusza Szadkowskiego znanego przedsiębiorcę pogrzebowego. Jest to trzecie a drugie prywatne krematorium w województwie mazowieckim.

Wyjazd na targi TANEXPO 2012 do Bolonii

Polska Izba Pogrzebowa organizuje w dniach 22-24 marca 2012 r. wyjazd na Targi TANEXPO 2012 do Bolonii we Włoszech.

GEMMatthews składa odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej

W dniu 27 stycznia 2012 r. Adwokat Agnieszka Federowicz-Gałczyńska reprezentująca interesy włoskiej firmy GEMMatthews International S.r.l. z siedzibą w Udine złożyła do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej  w Warszawie

Najprostszy i bezpłatny sposób na uzyskanie odpisu z KRS

Z dniem 1 stycznia 2012 r. weszły w życie przepisy, na mocy których wszystkie aktualne dane z KRS mają być dostępne w Internecie.

Przeniesienie przedsiębiorców z gminnych ewidencji do CEIDG

31 grudnia 2011 r. zakończyło się przenoszenie przedsiębiorców wpisanych do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonych przez gminy do systemu Centralnej Ewidencji i  Informacji o Działalności Gospodarczej.

Cmentarze komunalne - planowanie, zakładanie, zarządzanie

Cmentarze powinny być planowane, budowane, zarządzane i zamykane na podstawie obowiązujących uregulowań prawnych.

Cmentarz Komunalny w Swarzędzu

Zakład Gospodarki Komunalnej w Swarzędzu z siedzibą przy ul. Strzelecka 2, od dnia 1 stycznia 2011 r. jest administratorem Cmentarza Komunalnego przy ulicy Cmentarnej 27 w Jasiniu.