Top menu

Odpisy z KRS za darmo !

Z dniem 1 stycznia 2012 r. weszły w życie przepisy, na mocy których wszystkie aktualne dane z KRS miały być dostępne w Internecie z możliwością pobierania wydruku informacji odpowiadającej odpisowi aktualnemu m.in. z rejestru przedsiębiorców. 

Marek Nowacki nowym prezesem PUK w Kaliszu

Na posiedzeniu w dniu 28 maja 2012 r. Rada nadzorcza powołała nowy zarząd Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Kaliszu 

Zmarł Jan Porycki

W strugach deszczy rodzina, znajomi oraz byli współpracownicy żegnali zmarłego w dniu 29 maja Jana Poryckiego,

VII Konferencja Zarządców Cmentarzy w Radomiu

O aspektach prawnych związanych z prawami do grobu oraz o obowiązkach zarządcy cmentarza dyskutowali 31 maja uczestnicy konferencji w Radomiu, zorganizowanej przez warszawską firmę szkoleniową PHU KRZYSZTOF wspólnie z Parafią Świętego Wacława w Radomiu.

Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Pogrzebowej

W dniu 26 maja 2012 r. o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej hotelu WM SYSTEM przy al. 29 Listopada 189 w Krakowie rozpoczęło się Walne Zgromadzenie członków Polskiej Izby Pogrzebowej. 

Cmentarz Komunalny w Bolesławcu

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu kierowany przez prezesa Władysława Bakalarza prowadzi szeroką działalność 

Targi NECROEXPO o VI Konferencji

Zapraszam do zapoznanie się z relacją Patrona Honorowego z VI Konferencji która odbyła się w Łodzi w dniach 23-25 kwietnia 2012 r.
RELACJA 

GEM-Matthews wygrywa przetarg w Rzeszowie

Z nieukrywaną radością informuję , iż w ogłoszonym przez Rzeszowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przetargu na