Top menu

Ozonowanie - PHU KRZYSZTOF na Targach Medycyny Naturalnej

W dniach 2 – 4 grudnia 2010 r. w hali sportowej warszawskiego klubu sportowego Warszawianka przy ul. Merliniego 2 odbyła się kolejna edycja „Warszawskich Targów Medycyny Naturalnej i Kosmetyki”.

Szkolenie z Tanatologii

Polska Izba Pogrzebowa organizuje we współpracy z dr Krzysztofem Dachem szkolenie podstawowe z zakresu Tanatologii

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie postępowania podmiotu leczniczego wykonującego działalność leczniczą w rodzaju stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne ze zwłokami pacjenta w przypadku śmierci pacjenta.

Relikwiarze

Zapraszam do zapoznania się z ofertą relikwiarzy oraz akcesorii funeralnych w Zakładce Relikwiarze

Obchody 200 – lecia cmentarza rzymskokatolickiego w przy ul. Limanowskiego w Radomiu

Gospodarzem uroczystości, które rozpoczęły się 1 listopada 2011 roku jest Parafia Świętego Wacława z jej proboszczem księdzem Andrzejem Tuszyńskim oraz dyrektorem cmentarza księdzem Piotrem Zamaria, przy współpracy Komitetu Ochrony Zabytkowego Cmentarza Rzymskokatolickiego i władz miasta. Obchody jubileuszu potrwają do 1 listopada 2012 roku.

PHU KRZYSZTOF organizatorem szkolenia dla pracowników ZCK Warszawa

Firma PHU KRZYSZTOF została wybrana do zorganizowania szkolenia zamkniętego dla dwu grup pracowników Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Warszawie.

Mobilny przewodnik na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli

Odwiedzający Cmentarz Komunalny w Stalowej Woli otrzymali z początkiem roku nowe narzędzie do odnajdywania grobów bliskich.

Otwocki Cmentarz przed dniem Wszystkich Świętych

Kolejny długi weekend tym razem nie wybieramy się na odpoczynek a na groby bliskich. Jak większość groby rodzinne mam w kilku miejscowościach, zamieszczam kilka zdjęć z urokliwego cmentarza Otwockiego, położonego kilkanaście kilometrów od Warszawy, gdzie spoczywają moi bliscy.