Top menu

Polska branża pogrzebowa na targach Tanexpo 2012 w Bolonii

Tegoroczna edycja targów Tanexpo  w Bolonii zgromadziła 200 wystawców z 20 krajów. Swoje stoiska prezentowali na powierzchni 23 000 m2. 

Projekt ustawy o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów

Projekt Ustawy z dnia 6 marca 2012 r.   o zmianie ustaw regulujących wykonywanie niektórych zawodów

Krematorium w Brzegu

Zakład Pogrzebowy Marcin Mysłek z siedzibą w Brzegu uruchomił pod koniec grudnia 2011 roku krematorium w Skarbimierzu Osiedle ( 2 km od Brzegu) 

Koniec z anonimowością urzędniczych decyzji

7 marca 2012 r. wchodzi w życie ustawa o tzw. metryczkach decyzji administracyjnych. Urzędnicy państwowi i samorządowi muszą wpisywać swoje nazwiska w tzw. metryczkach, które będą obowiązkową częścią akt sprawy.

VI Konferencja Zarządców i Administratorów Cmentarzy

W dniach 23 – 25 kwietnia br. organizuję w Hotelu Centrum***  przy ul. Kilińskiego 59/63 w Łodzi VI Konferencja Zarządców i Administratorów Cmentarzy.  Patronat  honorowy nad konferencją objęły Targi NECROEXPO

A może pan Gowin powinien zająć się pracą w MS?

Jarosław Adam Gowin (ur. 4 .12.1961 w Krakowie) – polski publicysta, doktor nauk politycznych, senator VI kadencji, poseł na Sejm VI i VII kadencji, od 18 listopada 2011 minister sprawiedliwości. Zamiast jak obiecywał zająć się porządkami w kierowanym przez siebie ministerstwie, kombinuje co by tu ulepszyć lub ……… 

Prezentacje firm

Zapraszam do zakładki Prezentacje Firm w dziale Fotoreportaże, gdzie na bieżąco zamieszczam relacje fotograficzne z miejscu które odwiedzam.