Top menu

Szkolenie w Szczecinku

W dniu 20 września 2012 roku w Hotelu ZIELIŃSKI położonym nad jeziorem Trzesieckim w Szczecinku, odbyło się szkolenie "Likwidacja grobu. Cmentarze i grzebanie zmarłych w prawie kościelnym".

Nowa zakładka PRZEGLĄD FUNERALNY, MEMENTO

W marcu 1995 r. ukazał się pierwszy numer PRZEGLĄDU FUNERALNEGO , miesięcznika poświęconego Sztuce Pochówku. 

Na gdańskich cmentarzach powstaną kolumbaria

Miasto Gdańsk szuka inwestora, który na terenie gdańskich nekropolii wybuduje kolumbaria. 

Zmiana PRAWA POGRZEBOWEGO ?

Z treści pisma (w załączeniu) adresowanego do pana Piotra Godlewskiego właściciela firmy pogrzebowej SOS Agencja Funeralna  a podpisanego przez 

Wrześniowe szkolenia dla zarządców i administratorów cmentarzy

Lublin, Kraków, Wrocław, Szczecinek i Olsztyn to miasta w których w dniach 17 – 21 września br. organizuję szkolenie dla zarządców i administratorów 

Obchody 100-lecia Cmentarza Wojskowego na Powązkach

Czternastego sierpnia 2012 r. o godzinie 17.20 przed Domem Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach rozpoczęły się uroczystości obchodów stu lecia powstania cmentarza.

Cmentarz Zachodni w Arhus (Dania)

W dniach 3-5 sierpnia 2012 r. na zaproszenie jednej z firm z Danii przebywałem wraz córką Magdą która służyła mi za tłumacza w mieście Arhus leżącym w środkowej Jutlandii. 

100 lat Cmentarza Wojskowego na Powązkach

14 sierpnia 2012 o godz.17.30 z udziałem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz rozpoczną się uroczystości Jubileuszu 100-lecia powstania Cmentarza Wojskowego na Powązkach w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 43/45.