Top menu

Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 9 maja 2011 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych . Dz.U. 2011 nr 118 poz. 687. Tekst zamieszczam w zakładce Prawo Funeralne 

Członkowie niemieckiego Stowarzyszenie VFD z wizytą na cmentarzu w Gorzowie Wielkopolskim

W dniu 15 czerwca 2011 r. po wcześniejszych ustaleniach przyjechała na cmentarz komunalny w Gorzowie Wielkopolskim z roboczą wizytą kilkudziesięcioosobowa grupa członków Niemieckiego Stowarzyszenia Zarządców Cmentarzy VFD 

PRODUCTS Market w Gorzowie Wielkopolskim

Przy ul. Żwirowej 5K w Gorzowie Wielkopolskim, bardzo blisko głównej bramy cmentarza powstała pierwsza w Gorzowie hurtownia i sklep ze sztucznymi kwiatami i galanterią cmentarną. Wybór produktów wykracza jednak poza główny profil działalności marketu.

Koncert na Cmentarzu Centralnym dedykowany "...tym, którzy nie powrócili z morza"

Pieśń o ziemi Gustava Mahlera - Koncert na Cmentarzu Centralnym dedykowany "...tym, którzy nie powrócili z morza"
Po raz kolejny dzięki pani Marii Michalak mogliśmy zasiąść w pierwszym rzędzie, tego tak fascynującego koncertu (Relacja fotograficzna)

Szkolenie w Szczecinie - 10.06.2011

Na czwartym szkoleniu z cyklu "Prawo do grobu. Aspekty formalno-prawne " tym razem zorganizowane w Hotelu JULIAN przy ul. Weleckiej 1 w Szczecinie uczestniczyło dwadzieścia dziewięć osób. Relacja fotograficzna.

Wyróżnienia i Madale rozdano

W Centrum Kongresowym przyznano wyróżnienia i Medale  IV Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Szczegóły

Pierwszy dzień Targów NECROEXPO oraz Walne Polskiej Izby Pogrzebowej

Przedstawiam kilka zdjęć  z pierwszego dnia IV Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO (3.06.2011 Kielce) oraz początek Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Pogrzebowej. Zdjęcia w załączniku.

VI Konferencja w Skierniewicach 15-16.09.2011 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pragnę poinformowąć o Organizacji VI Konferencji Zarządców i Administratorów Cmentarzy - "Prawo Budowlane w procesie budowy, rozbudowy, remontów i eksploatacji cmentarzy".