Top menu

V Konferencja w Pałacu Bursztynowym we Włocławku

Organizując szkolenia czy konferencje, wybieram według mojej oceny najlepsze obiekty aby uczestnicy mogli szkolić się i odpoczywać w komfortowych warunkach za niewygórowaną cenę. Z pewnością takim obiektem jest Pałac Bursztynowy we Włocławku przy ul. Okrężnej 21.
 

Cmentarz Wojskowy - Powązki w Warszawie

Cmentarz Wojskowy – Powązki, usytuowany w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 43/45 został założony w 1912, służył do grzebania zmarłych żołnierzy carskiego garnizonu wojskowego. Jeszcze podczas zaborów oraz I wojny światowej miejsce spoczynku znaleźli tu żołnierze rosyjscy, niemieccy, węgierscy, chorwaccy, czescy, słowaccy oraz polscy.

Druga rocznica śmierci Wojtka Krawczyka

16 lutego mineły dwa lata od śmierci znajomego, kolegi, przyjaciela Wojtka Krawczyka. Pasjonata branży funeralnej, redaktora najpierw Przeglądu Funeralnego a następnie Memento, Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Kremacyjnego, Administratorów Cmentarzy i Przedsiębiorców Pogrzebowych. W zakładce Fotoreportaże-Wydarzenia  zamieszczam kilka fotek Wojtka

Zasiłek pogrzebowy w nowej wysokości

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że od 1 marca 2011 r. zasiłek pogrzebowy przysługiwać będzie w stałej wysokości 4 tys. zł.

Koniec Targów Pogrzebowych w Warszawie

Na Konferencji Prasowej zorganizowanej w dniu 18 stycznia o godz. 14.00 w Centrum Prasowym PAP w Warszawie przy ul. Brackiej 6/8 przez

Fiskus dobrał się także do szkoleń !!!

Do końca 2010 r. wszystkie szkolenia były zwolnione z VAT-u, niestety od 1 stycznia 2011 roku na szkolenia została zastosowana stawka 23 % tak więc niestety nie z mojej winy płacimy więcej. 

Planowane duże imprezy w 2011 roku.

W zakładce Szkolenia  - Planowane  przedstawiam wstępną propozycję dużych imprez planowanych w 2011 roku.

Targi Funeralne MEMENTO

W dniach 19-20 listopada 2010 r. odbyły się w Warszawskiej hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 Targi Funeralne MEMENTO im. Wojciecha Krawczyka.
Zapraszam do obejrzenia relacji fotograficznej w zakładce Fotoreportaże  - Targi