Top menu

PRODUCTS Market w Gorzowie Wielkopolskim

Przy ul. Żwirowej 5K w Gorzowie Wielkopolskim, bardzo blisko głównej bramy cmentarza powstała pierwsza w Gorzowie hurtownia i sklep ze sztucznymi kwiatami i galanterią cmentarną. Wybór produktów wykracza jednak poza główny profil działalności marketu.

Koncert na Cmentarzu Centralnym dedykowany "...tym, którzy nie powrócili z morza"

Pieśń o ziemi Gustava Mahlera - Koncert na Cmentarzu Centralnym dedykowany "...tym, którzy nie powrócili z morza"
Po raz kolejny dzięki pani Marii Michalak mogliśmy zasiąść w pierwszym rzędzie, tego tak fascynującego koncertu (Relacja fotograficzna)

Szkolenie w Szczecinie - 10.06.2011

Na czwartym szkoleniu z cyklu "Prawo do grobu. Aspekty formalno-prawne " tym razem zorganizowane w Hotelu JULIAN przy ul. Weleckiej 1 w Szczecinie uczestniczyło dwadzieścia dziewięć osób. Relacja fotograficzna.

Wyróżnienia i Madale rozdano

W Centrum Kongresowym przyznano wyróżnienia i Medale  IV Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Szczegóły

Pierwszy dzień Targów NECROEXPO oraz Walne Polskiej Izby Pogrzebowej

Przedstawiam kilka zdjęć  z pierwszego dnia IV Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO (3.06.2011 Kielce) oraz początek Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Pogrzebowej. Zdjęcia w załączniku.

VI Konferencja w Skierniewicach 15-16.09.2011 r.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pragnę poinformowąć o Organizacji VI Konferencji Zarządców i Administratorów Cmentarzy - "Prawo Budowlane w procesie budowy, rozbudowy, remontów i eksploatacji cmentarzy".  

Szkolenie w Głogowie - 20.05.2011

Tym razem spotkaliśmy się w hotelu Qubus w Głogowie przy Placu Konstytucji 3 Maja 1. W kameralnym spotkaniu wzięło udział jedenastu administratorów i zarządców cmentarzy. W szkoleniu oprócz zarządców cmentarzy komunalnych wdział wzięło dwu księży zarządzających dużymi cmentarzami parafialnymi. W zakładce Szkolenia-Odbyte  zamieszczam relacje fotograficzną.

Drugie z cyklu szkoleń - 16.05.2011 Katowice

Drugie z zaplanowanych ośmiu szkoleń "Prawo do grobu. Aspekty formalno prawne" odbyło sie w dniu 16 maja 2011 roku w katowickim Hotelu KATOWICE przy Al. Korfantego 9. Tym razem w szkoleniu uczestniczyły dwadzieścia dwie osoby. W zakładce Szkolenia-Odbyte  przedstawiam relację fotograficzną ze szkolenia.