Top menu

Aktualności

Branżowa Konferencja pod Patronatem Prezesa UOKiK

Po raz pierwszy w historii szkoleń i konferencji organizowanych przez obie organizacje pogrzebowe tj. Polską Izbę Pogrzebową i Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe to właśnie nie kto inny jak tylko Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe  otrzymało Patronat Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów  nad organizowaną Konferencją. Jest to potwierdzenie że Stowarzyszenie jak też firmy i osoby fizyczne w nim zrzeszone działają zgodnie z prawem i zasadami branżowej etyki.

Prawo do grobu. Jednodniowe szkolenia

W dniach 9 grudnia (Gniezno), 10 grudnia (Legnica) oraz 11 grudnia 2014 roku (Gorzów Wielkopolski) w tych miastach organizujemy jednodniowe szkolenia.

Usługi pogrzebowe - poradnik UOKiK

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe podjęło współpracę z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów udostępniając na stronie internetowej poradnik "Świadczenie usług cmentarnych i pogrzebowych – obowiązki zarządcy cmentarza w świetle ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów", który jest skierowany zarówno do władz kościelnych, jak i komunalnych zarządców cmentarzy.

Zachęcam do lektury!

Targi MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

Szanowni Państwo

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, współorganizatora Międzynarodowych Targów Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapraszam bardzo serdecznie do udziału w ich siódmej edycji.

Rząd chce zezwolić na rozsypywanie prochów zmarłych

Legalne rozsypywanie prochów na przycmentarnych „ogrodach pamięci” przewiduje opinia rządu do ustawy o chowaniu zmarłych

Krzysztof Wolicki w TVP Info

W dniu 25 października 2014 roku o godz.15.15 w TVP Info został wyemitowany reportaż w programie Przepis na Prawo z moim udziałem. Zapraszam do obejrzenia http://www.tvp.info/17120689/25102014-1515

Konferencja we Wrocławiu stolicy Dolnego Śląska

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Konferencję Administratorów Cmentarzy i Przedsiębiorców Pogrzebowych organizowaną  w dniach 2-4.10.2014 r. we Wrocławiu

UWAGA OSZUST

Drodzy Państwo, ostatnio pojawiają się maile dostarczane rzekomo przez

Banki informujące o zablokowaniu konta. Zanim cokolwiek zrobicie sprawdźcie

co jest za @, powinna być domena banku

Zakopane – Franciszek Gąsienica-Groń pierwszy zimowy medalista olimpijski

W dniu 2 sierpnia 2014 roku o godz.12.00 w Kościele Świętego Krzyża przy ul. Zamoyskiego w Zakopanem rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Ś.P. Franciszka Gąsienica-Groń.