Top menu

Targi MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

Szanowni Państwo

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, współorganizatora Międzynarodowych Targów Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapraszam bardzo serdecznie do udziału w ich siódmej edycji.

Stało się już tradycją, że od czternastu lat ludzie z branży, sympatycy, zaproszeni goście, spotykają się na najbardziej prestiżowym wydarzeniu w Polskim świecie funeralnym, jakim są Targi MEMENTO. Z każdym rokiem, jako organizatorzy staramy się, aby były one większe, piękniejsze, skupiały coraz szersze grono wystawców spośród najbardziej renomowanych firm z branży, pomagały w zacieśnianiu kontaktów, wspierały rozwój zarówno małych, początkujących firm/zakładów jak też tych z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem, ukazując nowe rozwiązania, trendy i modę światową z uwzględnieniem rynku lokalnego.

Wieloletnie doświadczenia obu organizatorów, zdobyte przy realizacji największych wystaw w Polsce, pozwala traktować tegoroczną edycję jako „skazaną na sukces”.

Przez trzy dni, od 28 do 30 listopada 2014 roku, Poznań stanie się funeralną stolicą Polski. Oczywistym jest fakt, że nie byłoby VII edycji MEMENTO, gdyby nie polscy producenci, dystrybutorzy i usługodawcy, którzy są ostoją każdej, również i tegorocznej edycji. Dzięki nim i ich ciekawym propozycjom, pomysłom, sugestiom z każdym rokiem wzrasta liczba osób odwiedzających targi, poszukujących dla siebie nowych, atrakcyjnych wyrobów, rozwiązań i szerokiej gamy usług.

Wierzę z całego serca, że Targi MEMENTO POZNAŃ mają szansę stać się najważniejszą wystawą środkowo-wschodniej Europy. O prestiżu naszego przedsięwzięcia świadczy objęcie patronatu nad imprezą przez Międzynarodową Federację Służb Pogrzebowych FIAT- IFTA oraz osobisty w niej udział wiceprezydenta tej organizacji pana Marka Cichewicza.

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego pragnę zapewnić że, zrobiliśmy wraz z naszym partnerem wszystko, aby uczestnictwo i pobyt na targach był dla Was wszystkich satysfakcjonujący i spełnił pokładane w nas oczekiwania. Prócz podstawowych wyrobów branży funeralnej, tj. karawanów, trumien, urządzeń chłodniczych, techniki cmentarnej, zaprezentowane zostaną produkty skierowane do specjalistów pracujących w zakładach pogrzebowych i na cmentarzach.

Mam nadzieję, że zaprezentowana na targach oferta spełni oczekiwania zwiedzających, zaś wystawcy pozytywnie ocenią warunki ekspozycji oraz frekwencję. Liczymy na to, że pobyt na targach zaowocuje zawarciem wielu nowych korzystnych kontraktów oraz odnowieniem wieloletnich kontaktów handlowych.

Serdecznie zapraszam do udziału w Targach

Krzysztof Wolicki
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego 

Szczegóły www.mementopoznan.pl