Top menu

Aktualności

„KSZTAŁTOWANIE I ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI” - Studia Podyplomowe

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, organizuje dwu semestralne Studia Podyplomowe „KSZTAŁTOWANIE I ZARZĄDZANIE TERENAMI ZIELENI”

Moja strona internetowa

Z nieukrywaną satysfakcją stwierdziłem po przejrzeniu statystyk odwiedzin mojej strony internetowej, iż zaczyna się cieszyć coraz większym powodzeniem. Od września 2010 r. kiedy tak naprawdę wystartowałem do końca 2010 roku odwiedziło moją stronę 3769 osób a od pierwszego stycznia 2011 do 31 lipca 2011 r. liczba ta wyniosła już 23706 osób co jak łatwo policzyć daje liczbę 27475 osób które odwiedziły stronę internetową  od początku jej uruchomienia.

Oświadczenie Firmy PHU KRZYSZTOF

W związku z zamieszczoną w numerze 3/2011 Dwumiesięcznika Funeralnego MEMENTO (otrzymałem dnia 22.07.2011)  informacją o organizacji w dniach 16-17 września br. przez PSKACiPP szkoleniu w Skierniewicach, Krzysztof Wolicki właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego KRZYSZTOF oświadcza że nie ma nic wspólnego z organizacją tego szkolenia.

Podsumowanie pierwszego półrocza 2011 r.

Minęło pierwsze półrocze 2011 roku, postanowiłem podsumować ten okres odnośnie organizowanych przez moją firmę konferencji i szkoleń.

MiędzynarodoweTargi Funeralne w BRNIE (Republika Czeska)

W dniach 4 – 5 listopada 2011 roku w stylowych wnętrzach pawilony A Centrum Wystawienniczego w Brnie (Republika Czeska) odbędzie się po czterech latach przerwy VIII edycja Międzynarodowych Targów Funeralnych VENIA-MEMENTO

Zapraszam na Targi FUNERAIRE 2011 do Paryża

Serdecznie zapraszam na wyjazd studyjno-szkoleniowy na Międzynarodowy Salon Pogrzebowy "FUNERAIRE 2011" do Paryża, w dniach 14 - 20.11.2011 r. 

Uroczystość pogrzebowa Śp. Bożeny Janiak

Rodzina, krewni, sąsiedzi, przyjaciele i znajomi zgromadzili się o godz. 14.30 w dniu 5 lipca 2011 roku przed kaplicą na Cmentarzu Komunalnym w Kaliszu aby 

KONDOLENCJE

________________________________________________________

Stanisławowi Janiakowi
głębokie wyrazy współczucia
z powodu śmierci żony
Bożeny
________________________________________________________

Szkolenie w Starogardzie Gdańskim - 20.06.2011

Tym razem spotkaliśmy się w hotelu REN w Starogardzie Gdańskim przy ul. Skarszewskiej 5. Szkolenie odbyło się w kameralnych warunkach przy okrągłym stole. W zakładce Szkolenia-Odbyte  zamieszczam relacje fotograficzną ze spotkania.

Szkolenie w Łukowie - 17.06.2011

Kolejne szkolenie odbyło się w ciszy leśnej nad przepięknym jeziorem w Zajeździe ZIMNA WODA w Łukowie przy ul. Wypoczynkowej 1. Miejsce polecił mi przedsiębiorca pogrzebowy z Łukowa pan Wiesław Tomczak właściciel Zakładu Pogrzebowego HADES. W zakładce Szkolenia-Odbyte  zamieszczam relację fotograficzną